2014-12-22

Smotra i performans grafiterstva


 

                                                                          Fotogalerije>>>

Dana 12. decembra 2014. godine (petak) održana je SMOTRA KLUBOVA „MESEČINA“ SUBOTICA 2014, u Osnovnoj školi „Kizur Ištvan“ u Subotici, ulica Ivana Zajca 9.

 

Na Smotru su se prijavili  Klubovi „Mesečina“ 1,4,8,9,10, Američki kutak – Moonlight 6“ i Liga amatera .

Ukupna broj učesnika Smotre je bio 60.

Za učesnike smotre organizovana su takmičenja u sportskim aktivnostima- stoni tenis, pikado, stoni fudbal , prema propozicijama i pravilima koji su poslati  u pozivu .

Svečanom otvaranju Smotre prisustvovali su gosti i koordinatori Klubova „Mesečina“.

Podeljene su svečane plakete u znak zahvalnosti na saradnji  Preduzeću Mini Pani , Gospodi Josipu Šebešćenu, Tot Arpadu, Fodor Gaboru i koordinatorima svih Klubova koji su učestvovali u Smotri.

 

Na početku otvorena je prva mobilna izložba grafita grupe Retroline, a u toku smotre je autor grafita izradio novo delo , pred očima članova Klubova Mesečina .

Početak smotre obeležio je i čin individualne filantropije kada su svi prisutni u skladu sa mogućnostima , donirali novčane iznose koji su predstavljali glavnu nagradu na Tomboli.

Učesnici se na taj način uče da daju za dobrobit drugoga, a ukoliko osvoje nagradu u novčanom iznosu , uče kako da je kvalitetno potroše u dogovoru sa članovima Kluba kom pripadaju.

 

Po završetku takmičenja podeljene su diplome i medalje najuspešnijim učesnicima.


 

 

STONI TENIS – MLAĐA KATEGORIJA

1.       KONTER MARK

2.       DUŠNOKI ČABA

3.       MARKELIĆ MILAN

3.  DUŠNOKI  LENART

 

 

STONI TENIS – STARIJA KATEGORIJA

1.  DUDAŠ DRAŽEN

2. VUKOMANOV SRĐAN

3.  BABIČKOVIĆ IGOR

3.  NEŠIĆ MATE

 

STONI TENIS – LIGA AMATERA

1.       IVIĆ KRISTIJAN

2.       ĆALOV ALEKSANDAR

3.       PINTER DANIJEL

4.       BOGIŠIĆ NIKOLA

 

 

                                                          

 

 

 

 

PIKADO

1.       VIDAKOVIĆ SAŠA

2.       GILOVIĆ TEODORA

3.       KRIŽAN DENI

    3.   BOGIŠIĆ NEMANJA

 

 

 

STONI FUDBAL

1.       KIŠ MARTINA – PAOLI ADAM

2.       TAKAČ PETER– KOKIĆ SILVESTER

3.       KIŠ DANIJELA- KOKIĆ SINTIJA

4.       SKENDEROVIĆ MARIO – TUMBAS DAMIR

 

Takmičenje se završilo u 22,00 časova.

 

 

 

Izveštaj podneo Vesna Dulić


Mesečina10 - Kelabija 2014-10-23

Mesečina10 - Kelabija

 


RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA 2014-10-23

RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA

 


Javno zagovaranje2014-10-21

Javno zagovaranje

 


EUCLID - 2014-3-13

EUCLID -


Susret humanizma 2014-2-23

Susret humanizma


PESTALOCI RADIONICA2014-2-23

PESTALOCI RADIONICA


IZVEŠTAJ SA KONSULTATIVNOG SASTANKA ZA UNAPREĐENJE USLOVA ZA RAZVOJ FILANTROPIJE I PODSTICANJE DAVA2013

IZVEŠTAJ  SA KONSULTATIVNOG SASTANKA ZA UNAPREĐENJE USLOVA ZA RAZVOJ FILANTROPIJE I PODSTICANJE DAVA



Na početak